Церква Благодать вірить, що кожна людина цінна для Бога, тому кожен має почути добру звістку та побачити Божу любов. 

Завжди так цікаво спостерігати за людьми, які святкують Вознесіння Ісуса Христа. А, між іншим, Його вознесіння означає, що відтепер уся відповідальність за євангелізацію покладається на… нас. Ні, ми не проти. Навпаки, цінуємо довіру Божу. І щоб в дні правління антихриста нікому було з тугою відмічати річниці взяття Церкви з Землі, ми проповідуємо Євангеліє благодаті Божою тим, до кого нас сьогодні направляє Господь.

Служителі церкви організовують євангелізаційні виїзди в місто та район, проводять зустрічі малих груп, співпрацюють з благодійними організаціями й територіальним центром міста, надають гуманітарну допомогу людям і розповсюджують християнську літературу. 

Церква Благодать служить також людям з особливими потребами. У неділю після ранкового богослужіння проходять зустрічі для людей з вадами слуху, де служителі церкви, які знають мову жестів, організовують спілкування, відповідають на питання та надають посильну допомогу. Крім того, організовано спілкування і молитовна підтримка для людей із вадами зору. 

Для того, щоб дізнатися більше або приєднатися до служіння благовістя, телефонуйте за номером: +380683380120 (Михайло)