Рух євангельських християн розпочався в XIX столітті, коли Біблія була перекладена на зрозумілу російську мову і стала надбанням всього народу. Перші євангельські християни приїхали в Мелітополь в 1906 році. У 1910 році євангельська громада зареєструвала у місті Церкву християн євангельського віросповідання. В 1914 році громада збудувала молитовний будинок по вулиці Якимівської, будинок 3 (зараз вулиця Героїв України,3). Після подій 1917 року влада спочатку лояльно ставилися до євангельських християн, знаючи їх працьовитість і моральний спосіб життя. Але розпочаті в 30-і роки репресії торкнулися і віруючих. Багато з них були засуджені, будівлю церкви в 1936 році у віруючих відібрали, а керівників мелітопольської церкви розстріляли.

У 1944 році громаді надали фундамент зруйнованого будинку по вулиці Олександра Невського. Громада відновила будівлю і проводила служіння там. У 1949 році під приводом перереєстрації влада відібрала і цю будівлі, а віруючі були змушені приєднатися до громади баптистів.

З кінця 80-х віруючі Мелітополя почали клопотати про повернення відібраного молитовного будинку. У 1991 році місцева влада передала громаді будівлю по вулиці Героїв України, де в сьогодні і знаходиться Церква євангельських християн «Благодать».