Політика конфіденційності

Наша політика конфіденційності відповідає на основні питання:

Навіщо і які дані ми збираємо у користувачів?

Як в подальшому використовуються ці дані?

У цьому описі ми постаралися пояснити все якомога простіше, але якщо у вас залишаться питання після прочитання, ви можете задати їх нам по пошті gracemelitopol.org@gmail.com.

Яку саме інформацію ми збираємо у користувачів

Ми збираємо ту інформацію, яка допомагає нам комунікувати з нашими користувачами, своєчасно надавати їм дані про наших новинах, сповіщати про плани та зміни в програмах заходів.

Ми збираємо інформацію декількома способами:

  • У момент підписки користувача на одну або кілька наших служб розсилок;
  • В індивідуальному порядку при проходженні однієї або декількох наших освітніх програм.

Ці дані включають в себе наступне:

  • Ім’я та прізвище.
  • Контактні дані: імейл, телефон і адресу.
  • Загальні статистичні дані.

Чи використовуємо ми дані і як?

Так, ми використовуємо дані для зв’язку з нашими користувачами через наш сервіс розсилок, а також для інформування їх про новини та поточні події, в залежності від того, де і коли наш користувач підписався на розсилку.

У будь-який момент користувач може відписатися від наших розсилок і в цей момент він і все його дані буде видалений з них назавжди.

Завдяки отриманим даним ми можемо підтримувати, поліпшувати, розвивати існуючі програми, а також створювати нові. Крім того, ці дані потрібні для того, щоб більш чітко розуміти нашу аудиторію, її, цілі, бажання, прагнення і плани, для того, щоб в майбутньому покращувати наш сервіс.

Якщо нам необхідно використовувати дані наших користувачів для цілей, які не згадані в цій політиці конфіденційності, ми завжди запитуємо у своїх користувачів попередню згоду.

Як змінити свої персональні дані у нас

Досить зв’язатися з нами за телефоном +38 096 190 55 73 або написати нам e-mail: gracemelitopol.org@gmail.com і озвучити своє бажання, наш персонал зробить все можливе, щоб швидко задовольнити ваше прохання.

Усі прохання отримати і виправити інформацію ми виконуємо швидко і безкоштовно за умови, що вони не пов’язані з надмірними технічними складнощами. Наша інформаційна служба функціонує таким чином, щоб мінімізувати ризик випадкового або навмисного пошкодження даних.

Надаємо ми інформацію третім особам?

Ні. Ми не надаємо інформацію третім особам і не будемо цього робити в майбутньому. Вся зібрана інформація буде використовуватися виключно в цілях, які описані вище.

Захист інформації

Ми робимо все можливе для того, щоб убезпечити https://gracemelitopol.org/ і наших користувачів від несанкціонованих спроб доступу, зміни, розкриття чи знищення зберігаються у нас даних. Зокрема:

Для протидії несанкціонованому доступу до наших систем ми постійно вдосконалюємо способи зберігання, обробки і збору даних, це також відноситься і до фізичних заходів безпеки, для протидії несанкціонованому доступу до наших систем.
Обмежуємо нашим співробітникам і підрядникам доступ до персональних даних, а також накладаємо на них суворі договірні зобов’язання, за порушення яких передбачено серйозна відповідальність і штрафні санкції.
Політика конфіденційності не діє відносно служб, що надаються іншими компаніями або приватними особами (це стосується продуктів або сайтам), на які можуть вести наші посилання.

В якому вигляді ми надаємо інформацію

Авторське право на всі аудіо-відео-текстові матеріали https://gracemelitopol.org/ належать компанії https://gracemelitopol.org/.

Без дозволу https://gracemelitopol.org/ ніяка частина аудіо-відео-текстових матеріалів не може передаватися третім особам. Доступ до матеріалів (аудіо-відео-текстові матеріали) надається «як є» в тому вигляді, в якому це вважає правильним https://gracemelitopol.org/.

Можливі зміни

Все тече, все змінюється, і наша політика кофіденціальності теж може змінюватися. Будь-які зміни та оновлення політики конфіденційності відображаються на цій сторінці, а про самих значних ми повідомляємо окремо (можливо, навіть по електронній пошті).

Молитовне прохання

Дорогі брати та сестри, надішліть свої молитовні прохання в Telegram або Viber, вся церква молитимиться про це.

Дитяче рукоділля «Handmade»

Рукоділля для дітей. Діти дуже творчі, вони полюбляють щось робити і це їх приваблює. Тому їм буде дуже цікаво на заняттях рукоділля, де вони можуть проявити свою креативність.
Запрошуємо дітей віком від 8 до 12 років. Кожну суботу о 10:00 у церкві “Благодать”, аудиторія №3
+380 96 076 9387

Рукоділля для дорослих. Не тільки діти, а й дорослі цікавляться рокоділлям. Це дуже цікаво — зробити щось своїми руками і отримати задоволення від роботи і спілкування з людьми, які з тобою на одній хвилі.
Запрошуємо дітей віком від 8 до 12 років. Кожну суботу о 10:00 у церкві “Благодать”, аудиторія №3
+380 96 076 9387

Дитячий хор «Фонтан слави»

Це місце розвитку в атмосфері любові Божої. Дружба і добрий приклад пробуджують в дитині бажання стати учнем Ісуса Христа. Ми використовуємо творчий підхід до викладання Біблії. Це дискусії в групах, захоплюючі ігри та заучування біблійних віршів напам’ять. Наше завдання — виявляти любов і особливу турботу по відношенню до кожної дитини. У недільній школі діти пізнають Бога і вчаться Його прославляти. Ми вважаємо, що прославлення є важливим елементом в житті християнина, тому кожне заняття починається з пісень нашому Богу.
Запрошуємо дітей віком від 6 років на заняття. Кожну суботу на 11:00 у церкві “Благодать”
+380 96 824 6913

FREE DANCE

Це хореографічна студія, де діти розкривають свої таланти у сфері сучасних танців. Занняття проходять в дружній атмосфері. Мета заннять — розкрити талант та навчитися бути чуйним до інших, рухатися в такт разом та підтримувати один одного. Танці чудово розвивають дититу фізично, допомагають розвити пластичність та витривалість. Так само кожна дитина може ознайомиться і навчиться основам повітряної акробатики на полотнах. Ваша дитина зможе зміцнити м’язовий корсет, отримати гарну розтяжку і навчитися трюкам на полотнах.
Запрошуємо дітей віком від 6 років на заняття. Заняття проходять у церкві “Благодать”
+380 68 447 7997

Спортивне служіння

WAKE UP

Це група молодих людей, які приймають Божий заклик — засяяти і прогнати тьму, що завдає морок на всіх, хто не з Христом. Це місце, куди можна прийти, якщо нічого не видно. Ми відгукнулися на Божий заклик, ми прийняли велике доручення, нам потрібен Христос, тому що Він є шлях — той єдиний шлях, йдучи по якому життя все-таки знаходить сенс. Якщо у тебе такі ж думки, як у нас, і ти хочеш йти за Христом і в горі, і в радості, і, нарешті, знайти місце однодумців, готових приносити зміни в своє життя і в життя оточуючих — приєднуйся до нас.
@wake.up.mlt

HOUSE

Це молодіжно-підлітковий рух, основними принципами якого є: здоровий спосіб життя, здорові відносини з людьми і Богом. На зустрічах HOUSE ми пропонуємо сучасну музику, ігри, спілкування і знайомство з новими людьми, пізнавальну інформацію про гострі соціальні проблеми і про те, як Бог дивиться на них. HOUSE — місце і час, де тебе завжди чекають. І не тільки люди, але і сам всемогутній Бог. HOUSE – почувайся як вдома!
Кожну суботу о 17:00
@house_mlt

Біблійний клас

Це наступний крок після недільної школи. Більш глибоке пізнання Біблії, Бога, Життя. Більш серйозні теми, які стають актуальними для хлопців та дівчат цього віку. Вони переходять з дитинства у доросле життя, тому їм треба розповісти, що таке доросле життя та направити на правильну стежку. Наша мета — розповісти їм про те, що є Бог, який завжди поруч, до Нього завжди можна звернутись у будь-який час. Він не залишить, а підтримає. Кожну неділю о 9:00 аудиторія №6

Недільна школа

Це місце розвитку в атмосфері любові Божої. Дружба і добрий приклад пробуджують в дитині бажання стати учнем Ісуса Христа. Ми використовуємо творчий підхід до викладання Біблії. Це дискусії в групах, захоплюючі ігри та заучування біблійних віршів напам’ять. Наше завдання — виявляти любов і особливу турботу по відношенню до кожної дитини. У недільній школі діти пізнають Бога і вчаться Його прославляти. Ми вважаємо, що прославлення є важливим елементом в житті християнина, тому кожне заняття починається з пісень нашому Богу.
Кожну неділю о 9:00 та 12:00
@city_of_light__