Наша політика конфіденційності відповідає на основні питання:

Навіщо і які дані ми збираємо у користувачів?

Як в подальшому використовуються ці дані?

У цьому описі ми постаралися пояснити все якомога простіше, але якщо у вас залишаться питання після прочитання, ви можете задати їх нам по пошті gracemelitopol.org@gmail.com.

Яку саме інформацію ми збираємо у користувачів

Ми збираємо ту інформацію, яка допомагає нам комунікувати з нашими користувачами, своєчасно надавати їм дані про наших новинах, сповіщати про плани та зміни в програмах заходів.

Ми збираємо інформацію декількома способами:

Ці дані включають в себе наступне:

Чи використовуємо ми дані і як?

Так, ми використовуємо дані для зв’язку з нашими користувачами через наш сервіс розсилок, а також для інформування їх про новини та поточні події, в залежності від того, де і коли наш користувач підписався на розсилку.

У будь-який момент користувач може відписатися від наших розсилок і в цей момент він і все його дані буде видалений з них назавжди.

Завдяки отриманим даним ми можемо підтримувати, поліпшувати, розвивати існуючі програми, а також створювати нові. Крім того, ці дані потрібні для того, щоб більш чітко розуміти нашу аудиторію, її, цілі, бажання, прагнення і плани, для того, щоб в майбутньому покращувати наш сервіс.

Якщо нам необхідно використовувати дані наших користувачів для цілей, які не згадані в цій політиці конфіденційності, ми завжди запитуємо у своїх користувачів попередню згоду.

Як змінити свої персональні дані у нас

Досить зв’язатися з нами за телефоном +38 096 190 55 73 або написати нам e-mail: gracemelitopol.org@gmail.com і озвучити своє бажання, наш персонал зробить все можливе, щоб швидко задовольнити ваше прохання.

Усі прохання отримати і виправити інформацію ми виконуємо швидко і безкоштовно за умови, що вони не пов’язані з надмірними технічними складнощами. Наша інформаційна служба функціонує таким чином, щоб мінімізувати ризик випадкового або навмисного пошкодження даних.

Надаємо ми інформацію третім особам?

Ні. Ми не надаємо інформацію третім особам і не будемо цього робити в майбутньому. Вся зібрана інформація буде використовуватися виключно в цілях, які описані вище.

Захист інформації

Ми робимо все можливе для того, щоб убезпечити https://gracemelitopol.org/ і наших користувачів від несанкціонованих спроб доступу, зміни, розкриття чи знищення зберігаються у нас даних. Зокрема:

Для протидії несанкціонованому доступу до наших систем ми постійно вдосконалюємо способи зберігання, обробки і збору даних, це також відноситься і до фізичних заходів безпеки, для протидії несанкціонованому доступу до наших систем.
Обмежуємо нашим співробітникам і підрядникам доступ до персональних даних, а також накладаємо на них суворі договірні зобов’язання, за порушення яких передбачено серйозна відповідальність і штрафні санкції.
Політика конфіденційності не діє відносно служб, що надаються іншими компаніями або приватними особами (це стосується продуктів або сайтам), на які можуть вести наші посилання.

В якому вигляді ми надаємо інформацію

Авторське право на всі аудіо-відео-текстові матеріали https://gracemelitopol.org/ належать компанії https://gracemelitopol.org/.

Без дозволу https://gracemelitopol.org/ ніяка частина аудіо-відео-текстових матеріалів не може передаватися третім особам. Доступ до матеріалів (аудіо-відео-текстові матеріали) надається «як є» в тому вигляді, в якому це вважає правильним https://gracemelitopol.org/.

Можливі зміни

Все тече, все змінюється, і наша політика кофіденціальності теж може змінюватися. Будь-які зміни та оновлення політики конфіденційності відображаються на цій сторінці, а про самих значних ми повідомляємо окремо (можливо, навіть по електронній пошті).