Церква Благодать вірить, що творцем музики є Бог. Саме тому через музику має прославитися тільки Він. Ми співаємо пісні, в яких підносимо Бога, молимося до Нього, навчаємо себе та розповідаємо іншим про Божу любов. 

Музичне служіння церкви досить різноманітне. Ми маємо декілька колективів, які служать Богу в різних стилях і жанрах. 

Хор – співочий колектив людей різного віку, яких об’єднує любов до Бога і бажання співати Йому. Хор виконує і класичні церковні гімни, і сучасний репертуар. Цей колектив бере активну участь у Богослужіннях як нашої помісноі церкви, так і в інших помісних церквах у різних містах України.

Група прославлення – це команда, що через музику служить Богу, суспільству та один одному. Піднести Бога, об’єднати віруючих в поклонінні Богу, звістити своїм особистим життям Євангеліє – основні цінності цієї групи.

Дитяче прославленняслужіння, метою якого є навчати поклонінню дітей недільної школи через пісні, які виконуються в зручній та зрозумілій для кожного віку формі. Більшість пісень діти співають з додаванням рухів, що дає їм можливість краще їх запам’ятовувати. Також, в доступній формі діти дізнаються, що таке поклоніння Богу, як виражати хвалу Богові та чому саме ми співаємо про Бога і до Бога.

Більшість пісень виконується з додаванням рухів, що дає можливість краще запам’ятовувати пісні. Також, в доступній формі діти дізнаються, що таке поклоніння Богу, як виражати хвалу Богові та чому саме ми співаємо про Бога і до Бога.  

Грейс – музичний колектив, що виконує пісні прославлення у сучасному стилі. В репертуарі гурту є пісні авторства самих учасників колективу. Цільова аудиторія цієї команди – підлітки і молодь, які відвідують зустрічі HOUSE та WakeUp.

Для додаткової інформації щодо музичного служіння Церкви телефонуйте за номером: +380968246913 Ганна